Choď na obsah Choď na menu
 


Pod psa

Príspevky

Ak ho chcú, prečo nejdú? spýtal sa Bagír

15. 9. 2010

Prídeme sem k Dunaju aj v sobotu?, zahľadel sa Bagír za odchádzajúcou labradorkou, ktorá tiež obracala hlavu za Bagírom.
A prečo nie? spýtal som sa.
Lebo v sobotu je referendum, poznamenal Bagír. Budeme to stíhať?

 

O čo tomu Matovičovi ide? spýtal sa Bagír

29. 7. 2010

Tomu už ani divá sviňa nerozumie, vyštekol Bagír a zvalil sa v popoludňajšej horúčave na bok do trávy.
A čomu zasa nerozumieš? Spýtal som sa, lebo situácií, kedy sa odborník čudoval a laik žasol, bolo v posledných dňoch viacero.

 

Ani Spišiaka si nedajú Kaliňákovi policajti?, spýtal sa Bagír

24. 7. 2010

Nejaký si vytešený, poznamenal Bagír a zahľadel sa na hárajúcu labradorku na druhej strane ulice. Bol však na vodítku, a tak nemohol kľučkovať pomedzi autá ako naposledy.
Konečne dobrá správa, povedal som.

 

Fico by im vraj dal aj predsedu parlamentu, povedal Bagír

28. 6. 2010

- Máme pri zostavovaní vlády nejaké pevné body?, spýtal sa Bagír a rozložil si na chodníku pri Dunaji tzv. mapu alternatív rezortov, ktorá zdanlivo chaotickým zhlukom liniek a štvorčekov a otáznikov a dvoma výkričníkmi odzrkadľovala zoznam možností, ako by si mohli strany rodiacej sa koalície podeliť ministerstvá.

 

Ja tomu Csákymu nechápem, povedal Bagír

1. 6. 2010

Ja tomu nechápem, ozval sa Bagír a prevaľoval sa v tráve na chrbte, aby odpútal pozornosť od svojej schopnosti komunikovať.

 

Čo si myslia o gejoch, ti radšej nepoviem, povedal Bagír

23. 5. 2010

 

To sú strašné kaleráby, povedal Bagír

11. 5. 2010

To sú strašné kaleráby, tohto drúka ste si zvolili sami? spýtal sa Bagír, lebo ako dvaapolročný pes si posledné parlamentné voľby nepamätal, a radšej prepol na TA3.

 

Devil, dones!

10. 5. 2010

Stoj, lebo sa z toho doserieš, povedal Bagír a útočiaci doberman, ktorý ešte pred sekundou videl pred sebou ľahkú korisť, v mihu zabrzdil a začal sa tváriť veľmi rozpačito.